Uzaktan Eğitim Başvuru Duyurusu

 İleri teknolojinin sunduğu olanaklardan yararlanarak Bakanlık personelinin kişisel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamak üzere Eğitim ve Yayın Dairesi Başkanlığınca hizmete sunulan e-eğitim portalı ile yeni bir adım atılmıştır. Uzaktan Eğitim yöntemi ile yapılacak olan hizmet içi eğitimler, süratli, verimli ve her an ulaşılabilir bir şekilde gerçekleştirilecektir. Bakanlık personelinin kullanımına açık olan eğitimlerle personelimizin kişisel gelişimlerine katkıda bulunulması hedeflenmektedir. 
   Söz konusu hizmetten faydalanabilmek için İl Müdürlüğü web sayfamızın sağ alt tarafındaki Uzaktan Eğitim butonuna tıklamanız yeterlidir. Uzaktan eğitimden faydalanmak için üye kaydının gerçekleştirmesi gerekmektedir. Bakanlık personelinin üyeliğini gerçekleştirebilmesi için “Uzaktan Eğitim” linkine tıkladığında açılan “giriş” sayfası ekranında Kırmızı Yeni Kullanıcı Kayıt butonuna basarak yeni açılan sayfada ad, soyad, mail adresi, unvan ve şehir alanlarını doldurarak aşağıda bulunan GÖNDERbutonuna basmaları gerekmektedir. Kullanıcı adı ve şifresi mail adreslerine gönderilecek olup mail adreslerine ulaşan kullanıcı adı ve şifre bilgilerini “Giriş” ekranına yazarak eğitimlere başlayabileceklerdir.
   Bu doğrultuda adı geçen hizmet kapsamında Zaman Yönetimi, Problem Çözme Teknikleri, Proje Yönetimi, General English, Bugünün Lideri, Microsoft Office Excel 2010, Microsoft Office Word 2010, Microsoft Office Powerpoint 2010, Microsoft Office Access 2010 konulu e-eğitimler verilecektir.
 


Sonraki Sayfa: Toplam Kalite Yönetimi

Önceki Sayfa : EKPSS Başvuru Merkezleri